آخرين ارسال های انجمن

طراحی وب سایت شرکت رایانیک پارس چاپ اینجا، چاپ عکس سفارشی روی لیوان، تیشرت، ما
		، پازل، تاپ زنانه، شال و...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: کیک رژیمی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر متوسط
    علايق
    اول پسرم،كتاب و كارم
    موقعیت
    تهران
    محبوبيت
    314
    تشکر کرده
    1,559
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 12

1 کیک رژیمی

من چون توی تمام دستورهای که دارم کمی دستکاری
    میکنم روی این هم همین کار کردم
    من از بو شیره انگور واقعا متنفرم
    برای همین ۱ ق غ هل آسیاب شده هم بهش اضافه کردم
    اونقدر این کیک بوی عطر گرفته بود که نگو
    از بادام هم استفاده نکردم
    و کف قالبم هم به جا روغن کاغذ روغنی گذاشتم
    وقتی می خواید رژیم لاغری بگیرید لزومی نداره
    کیک و شیرینی رو از لیست تون حذف کنید
    بلکه می تونید از کیک ها و شیرینی های رژیمی استفاده کنید .
    مواد لازم : (پیمانه 200 سی سی در نظر گرفته شده است )
    آرد 75 گرم

شیره انگور یا شیره خرما نصف پیمانه

تخم مرغ 2 عدد

بیکینگ پودر یک دوم ق م

وانیل یک دوم ق م
    آبجوش 1 ق غ
    طرز تهیه :

* ابتدا تخم مرغها رو با همزن حدود 5 دقیقه هم میزنیم تا پوک شه .

* بعد شیره انگور و وانیل و آبجوش رو اضافه کرده و دوباره میزنیم .

* در آخر مخلوط آرد و بیکینگ پودر رو داخل مایه
    قبلی الک می کنیم و با لیسک هم میزنیم .

* قالب صبحانه را چرب کرده و آردپاشی می کنیم .

* قالب را در فر با حرارت 180 درجه سانتیگراد بمدت 30 دقیقه طبقه وسط قرار می دهیم .
    * این کیک کلا" 440 کیلو کالری داره که اگه به 10 قسمت تقسیم بشه هر قسمت 44 کالری خواهد داشت. پس با خیال راحت و بدون عذاب وجدان می تونید اونو بخورید . با توجه به اینکه از شیرین کننده طبیعی استفاده شده پس سالم تر هم هست

10 کاربر زیر از دوست گرامی maryamaryaii عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    Admin (22-02-92),ChefShiva (22-02-92),ddarya (04-06-92),mahmonir11 (01-06-94),shamimbanoo (02-02-93),مهرآرا (04-06-92),مامان (08-06-92),هستی 58 (22-02-92),بـــاران (07-05-94),ریتا (16-11-92)

قد 159

وزن الان 60.5

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مترجم سایت
    موقعیت
    Mashhad
    مدالها
    محبوبيت
    3502
    تشکر کرده
    5,869
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 58

كيك رژيمي

مواد لازم : (پیمانه 200 سی سی در نظر گرفته شده است)
    آرد 75 گرم
    شیره انگور یا شیره خرما نصف پیمانه
    تخم مرغ 2 عدد
    بیکینگ پودر یک دوم ق م
    وانیل یک دوم ق م
    آبجوش 1 ق غ
    طرز تهیه :
    * ابتدا تخم مرغها رو با همزن حدود 5 دقیقه هم میزنیم تا پوک شه .
    * بعد شیره انگور و وانیل و آبجوش رو اضافه کرده و دوباره میزنیم .
    * در آخر مخلوط آرد و بیکینگ پودر رو داخل مایه قبلی الک می کنیم و با لیسک هم میزنیم .
    * قالب صبحانه را چرب کرده و آردپاشی می کنیم .
    * قالب را در فر با حرارت 180 درجه سانتیگراد بمدت 30 دقیقه طبقه وسط قرار می دهیم .
    * این کیک کلا" 440 کیلو کالری داره که اگه به 10 قسمت تقسیم بشه هر قسمت 44 کالری خواهد داشت. پس با خیال راحت و بدون عذاب وجدان می تونید اونو بخورید . با توجه به اینکه از شیرین کننده طبیعی استفاده شده پس سالم تر هم هست .
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

18 کاربر زیر از دوست گرامی Nazi عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    *محبوب* (13-05-93),2012 (09-05-92),Admin (09-05-92),asal ghazal (17-10-92),ddarya (04-06-92),donya (09-05-92),ermia (13-05-93),Lylyfaraz (09-05-92),mahmonir11 (01-06-94),MEHR (13-05-93),poloton (09-05-92),samaneh (09-05-92),shamimbanoo (16-10-92),مهرآرا (09-05-92),گلسا (08-07-94),بـــاران (07-05-94),ریتا (16-11-92),شالیزه (09-05-92)

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر متوسط
    علايق
    شوهرم پسرم زندگیم
    محبوبيت
    456
    تشکر کرده
    1,868
    مدتیه سعی میکنم چای رو با خرما یا کشمش بخورم.بدک نیست اما دیگه مثلا قهوه رو با کشمش خوردن دلچسب نیست.از این سایت یادگرفتم شیره انگور تو قهوه بریزم بوی قهوه بوی شیره رو میبره و این مشکل من که حتی با قند هم قهوه حال نمیداد فقط با شکر میخوردم حل شد.
    اگر کسی از خوراکیهایی که اشتها رو کم میکنه اطلاع داره لیست کنه بدونیم البته گوشت مرغ رو خودم میدونم .ضمنا از وقتی دیدم بعضی جاها آب کرفس میفروشند به ذهنم رسید دیروز به آقامون گفتم بره کرفس بخره اما چو ن آبمیوه گیری ندارم خود ساقه رو مثل میوه مصرف میکنم.واقعا فایده داره ؟من مثلا دست و پام چاق نیست فقط شکم دارم ازوقتی که زایمان کردم و گن نمیبستم شل و افتاده شده .از طرفی قوس کمر دارم که خودش باعث میشه شکم بیاد جلو.کسی هست که مشکل منو داشته و تونسته شکم رو جمع کنه؟31ساله ام و62 کیلو ام ودرآینده هم دوباره دوست دارم مامان بشم یعنی میخوام بگم آیا ورزشهای سخت شکمی فایده داره وقتی که باز وزنم به خاطر بارداری در آینده افزیش پیدا خواهد کرد؟
    کته گوشت

2 کاربر زیر از دوست گرامی shamimbanoo عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    mahmonir11 (01-06-94),ریتا (16-11-92)

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    علايق
    مطالعه؛ موزيك؛ فيلم؛ ورزش؛ مد
    موقعیت
    تهران
    مدالها
    محبوبيت
    4547
    تشکر کرده
    8,652
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 10
    نقل قول نوشته اصلی توسط shamimbanoo نمایش پست ها
    مدتیه سعی میکنم چای رو با خرما یا کشمش بخورم.بدک نیست اما دیگه مثلا قهوه رو با کشمش خوردن دلچسب نیست.از این سایت یادگرفتم شیره انگور تو قهوه بریزم بوی قهوه بوی شیره رو میبره و این مشکل من که حتی با قند هم قهوه حال نمیداد فقط با شکر میخوردم حل شد.
    اگر کسی از خوراکیهایی که اشتها رو کم میکنه اطلاع داره لیست کنه بدونیم البته گوشت مرغ رو خودم میدونم .ضمنا از وقتی دیدم بعضی جاها آب کرفس میفروشند به ذهنم رسید دیروز به آقامون گفتم بره کرفس بخره اما چو ن آبمیوه گیری ندارم خود ساقه رو مثل میوه مصرف میکنم.واقعا فایده داره ؟من مثلا دست و پام چاق نیست فقط شکم دارم ازوقتی که زایمان کردم و گن نمیبستم شل و افتاده شده .از طرفی قوس کمر دارم که خودش باعث میشه شکم بیاد جلو.کسی هست که مشکل منو داشته و تونسته شکم رو جمع کنه؟31ساله ام و62 کیلو ام ودرآینده هم دوباره دوست دارم مامان بشم یعنی میخوام بگم آیا ورزشهای سخت شکمی فایده داره وقتی که باز وزنم به خاطر بارداری در آینده افزیش پیدا خواهد کرد؟
    دوست عزیزم
    شما سوالتون رو در جای خوبی مطرح نکردید. لطفا به تاپیک تناسب اندام تشریف بیارید و اونجا سوالتون رو مطرح کنید. اما برای اینکه سوالتون بی پاسخ نمونه باید بگم که تا وقتی ندونم قد شما چقدر هست و چقدر اضافه وزن دارید نمیتونم راجع به وضعیتتون اظهار نظر کنم
    در خصوص آب کرفس باید بگم: کرفس سبزی بسیار خوب و کم کالری هست اما نتیجه بخش بودن خوردن آب کرفس به عنوان لاغر کننده به صورت علمی به تثبیت نرسیده اما چون خود کرفس حاوی فیبر هست برای لاغری مفیده و می تونه در وعده های غذایی قرار بگیره اما از هیچ خوراکی ای انتظار معجزه نداشته باشید یک بدن زیبا فقط بر اثر یک تغذیه سالم با کالری مناسب و ورزش به وجود میاد و هیچ خوراکی به عنوان لاغر کننده نداریم بعضی از غذاها می تونند باعث افزایش متابولیسم بشوند ولی این به این معنا نیست که خوردن یک خوراکی خاص می تونه به تنهایی باعث کاهش وزن یا تناسب اندام بشه.
    اگه مشکل شما تنها شکم هست و اضافه وزن ندارید (که به نظر نمیاد اینطور باشه) باید با بدنسازی و ورزشهای مشابه اون عضلات شکمتون رو محکم کنید ولی من تصور میکنم شما اضافه وزن دارید اما چون شکمتون بزرگتر از قسمتهای دیگه هست چاقی اون قسمتها به دیدتون نمیاد.
    در خصوص بارداری دوم باید بگم لازم و ضروری هست که وزن بدنتون رو به میزان ایده آل برسونید و بعد اقدام به بارداری کنید اگه با داشتن اضافه وزن یا شکمی که چربی داره و شل و بدنما شده اقدام به بارداری کنید بعد از بارداری دوم آب کردن این چربیها واقعا مشکل تر میشه چون چربی کهنه و فشرده میشه و سوزوندن چربیهای قدیمی به مراتب مشکل تر از چربیهای تازه هست.
    موفق باشید دوست خوبم

14 کاربر زیر از دوست گرامی نغمه عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    asal ghazal (17-10-92),ddarya (17-10-92),hanieh63 (21-11-92),mina_miki (02-06-94),najmeh (17-10-92),shamimbanoo (21-03-93),tanaz (17-10-92),مهرآرا (17-10-92),هیرسا (17-10-92),هانی عسل (16-11-92),بـــاران (23-04-93),رها 69 (17-10-92),ریتا (17-10-92),زیبا 2 (17-10-92)

Parle si tu as des mots plus forts que le silence, ou garde le silence
    Euripide

صحبت کن اگرسخنانت قوی تراز سکوت است در غیر اینصورت سکوت کن .
    اوری پید

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر جديد
    موقعیت
    tehran
    محبوبيت
    180
    تشکر کرده
    1,322
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 1
    سلام دوستای عزیزمن این کیک رودرست کردم منتهاتوقالب کاپ کیک ولی نمیدونم چرا زیرکیکم میسوزه تابیرون فر میارمش یه مقدار پفش مخوابه لطفاراهنمایی کنین ممنون

کاربر زیر از دوست گرامی pepper عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
    ریتا (16-11-92)

6. Top | #6

عنوان کاربر

سرآشپز سايت
    علايق
    آشپزي ورزش خانواده
    موقعیت
    کرمان
    مدالها
    محبوبيت
    4051
    تشکر کرده
    12,975
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 119
    نقل قول نوشته اصلی توسط pepper نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیزمن این کیک رودرست کردم منتهاتوقالب کاپ کیک ولی نمیدونم چرا زیرکیکم میسوزه تابیرون فر میارمش یه مقدار پفش مخوابه لطفاراهنمایی کنین ممنون
    عزیزم باید دمای فر و مدت زمان فر را طبق دستور رعایت کنی که زیر کیک نسوزه
    کیک را نباید بلافاصله از فر در آورد وقتی که زیر فر را خاموش کردی کیک باید حدود 10 تا 15 دقیقه توی فر بمونه
    تا یک کم فرسرد بشه تا وقتیکه کیک را از فر در میاری کیک با دمای محیط یکسان بشه
    اینطوری پفش نمی خوابه

4 کاربر زیر از دوست گرامی مهرآرا عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    pepper (16-11-92),مامان آوا (27-11-92),بـــاران (21-05-94),ریتا (16-11-92)
    وبلاگ من :www.mehrara91.blogfa.com
    خوشحال می شم سر بزنید

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر جديد
    موقعیت
    tehran
    محبوبيت
    180
    تشکر کرده
    1,322
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 1
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرآرا نمایش پست ها
    عزیزم باید دمای فر و مدت زمان فر را طبق دستور رعایت کنی که زیر کیک نسوزه
    کیک را نباید بلافاصله از فر در آورد وقتی که زیر فر را خاموش کردی کیک باید حدود 10 تا 15 دقیقه توی فر بمونه
    تا یک کم فرسرد بشه تا وقتیکه کیک را از فر در میاری کیک با دمای محیط یکسان بشه
    اینطوری پفش نمی خوابه
    ممنون ازراهنمائیت عزیزم من همون دمایی که گفته شده رعایت میکنم ولی بلافاصله از فرخارج میکردم

3 کاربر زیر از دوست گرامی pepper عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    مهرآرا (20-11-92),بـــاران (21-05-94),ریتا (16-11-92)

8. Top | #8

عنوان کاربر

سرآشپز سايت
    علايق
    آشپزي ورزش خانواده
    موقعیت
    کرمان
    مدالها
    محبوبيت
    4051
    تشکر کرده
    12,975
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 119
    کیک رژیمی من
    خب دیگه چیکار کنم منم دوست دارم کیک بخورم دیگه

15 کاربر زیر از دوست گرامی مهرآرا عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    *محبوب* (13-05-93),-همدم- (21-11-92),2012 (21-11-92),didar (21-11-92),ermia (13-05-93),MEHR (13-05-93),Nazi (13-05-93),pepper (23-11-92),shamimbanoo (21-03-93),مهسا خانم (21-11-92),مامان آوا (27-11-92),آپامه (21-11-92),بـــاران (07-05-94),رها 69 (27-11-92),زهره (21-11-92)
    وبلاگ من :www.mehrara91.blogfa.com
    خوشحال می شم سر بزنید

9. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر خودموني
    علايق
    همسر" کتابّ بافتنیّ آشپزیّ ور
    موقعیت
    تهران
    محبوبيت
    302
    تشکر کرده
    476
    اینم کیک رژیمی من در قالب مافین. به محض آماده شدن صحبت های مهر آرا جون که گفته بودن باید فر رو خاموش کرد ولی در فر رو باز نکرد یادمون رفت و با دختری رفتیم سراغشون و نتیجه اینکه کاملا پفش خوابید ولی مزه خیلی خوبی داشت. از نازی جون بابت دستورش خیلی ممنونم
    سالاد ماکارانی

7 کاربر زیر از دوست گرامی مامان آوا عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    *محبوب* (13-05-93),MEHR (13-05-93),Nazi (13-05-93),نفسی (27-11-92),نغمه (27-11-92),بـــاران (07-05-94),رها 69 (27-11-92)
    من دلم می خواهد/خانه ای داشته باشم پر دوست/کنج هر دیوارش/دوستهایم بنشینند آرام/گل بگو گل بشنو
    هرکسی می خواهد/وارد خانه پر عشق و صفایم گردد/یک سبد بوی گل سرخ/به من هدیه کند

10. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر فعال و مفید
    علايق
    هنر.ادبیات.باران.فروغم.سکوت
    موقعیت
    پاییز
    محبوبيت
    681
    تشکر کرده
    12,799
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 10

پاسخ : کیک رژیمی

میشه به جای آب جوش از یک پیمانه شیر استفاده کرد؟!!

وســیع باش و ر ʚϊɞ آ و سربزیر و سخت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین