آخرين ارسال های انجمن

طراحی وب سایت شرکت رایانیک پارس چاپ اینجا، چاپ عکس سفارشی روی لیوان، تیشرت، ما
		، پازل، تاپ زنانه، شال و...

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 54 از 54

موضوع: رنگرزي و نقاشي روي پارچه

1. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر متوسط
    علايق
    همسرم خانوادم آشپزی کتاب گربه!
    موقعیت
    یزد
    محبوبيت
    562
    تشکر کرده
    1,591
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 5
    نقل قول نوشته اصلی توسط sharare نمایش پست ها
    سلا م طاهره عزیزم این سبک واسه دانشگاه رفته ها خوبه یه روش سادهتر برای خانه دارها بگو بالام جان
    ببخشید منظورتو متوجه نشدم.چی واست سخته خیلی سادس باور کن

شــــیــــر برایِ اثــــباتِ قــــــــدرتش
    نیازی به جنگیدن با هر شــــغال و کــــفتاری نداره . . .

2. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر حرفه اي
    علايق
    هیچ
    موقعیت
    زیر آسمون شهر
    مدالها
    محبوبيت
    3832
    تشکر کرده
    8,152
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 68
    اینم شال من ....اولین کارم

فک کنم هنرمند شدم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    کوکو

16 کاربر زیر از دوست گرامی khorshidkhanom عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    *TALA* (11-08-93),Admin (12-05-95),arezo0 (11-08-93),ati (12-08-93),ermia (11-08-93),MEHR (11-08-93),mina_miki (11-08-93),raheleh_fenel (11-08-93),samaneh (12-08-93),serepizadeh (11-08-93),مهسا خانم (11-08-93),مامان باران (11-08-93),گلابتون (30-05-94),انسی (11-08-93),بـــاران (11-08-93),سنجاقک (11-08-93)
    اگه عشقت کورم کنه ...مهم نیست
    حس بودنت قشنگتر از دیدن دنیاست...

3. Top | #53

عنوان کاربر
    کاربر جديد
    محبوبيت
    10
    تشکر کرده
    2

پاسخ : رنگرزي و نقاشي روي پارچه

سلام خانم گلا.وقتتون عسل
    خیلی خوشحال شدم دیدم تو این سایت یه همچین تاپیکی هست چون چند ساله به نقاشی روی پارچه علاقه مندم اما هذبار نشده که استارتو بزنم الانم چنتا سوال دارم ممنون میشم از محبتتون راهنماییم کنید.
    من میخام یه طرحیرو مثلا با مداد روی پارچم بکشم و فقط دورگیری کنم ینی روی یه پارچه ی زمینه سفید با رنگ مشکی روی طرحم رو دورگیری کنم.ایا ماژیکی هست که داخلش رنگ پارچهباشه و کار قلمو رو بکنه و براحتی بتونم باهاش دورگیری رو انجام بدم؟اخه من تا حالا اصلا قلمو دست نگرفتم و حس میکنم دورگیری با قلموخیلی سخته و خطهام یه دست نمیشه و بریده بریده میشه.
    برای این کار از ماژیک سیدی استفاده کردم حتی پشتش رو هم اتوی داغ زدم اما بعد ازشستشوماژیک سیدی خیلی کمرنگ میشه.یه ماژیکی هم به اسم ماژیک نقاشی روی پارچه گرفتم که بنفش هست و روش نوشته:textile اما با اون هم روی پارچه که کشیدم رنگ تا یک سانت پخش میشو و بعد از شستشو هم با وجودیکه پشت پارچرو اتوی خشک داغ زدم تا رنگ ثابت بشه باز هم رنگش کمرنگ شد؟
    اگه قرار باشه رنگ کمرنگ بشه که پس چطور روی مانتو و شال رو نقاشی میکنن؟اصولا باید رنگ ثابته ثابت بمونه دیگه؟
    خانم گلا راهنماییم کنین لطفا

کاربر زیر از دوست گرامی *delaram* عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
    Admin (12-05-95)

4. Top | #54

عنوان کاربر
    مديرکل سايت
    علايق
    همسرم. پسرم. کتاب. باران
    موقعیت
    شهــــر راز
    مدالها
    محبوبيت
    7386
    تشکر کرده
    31,946
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 145

پاسخ : رنگرزي و نقاشي روي پارچه

نقل قول نوشته اصلی توسط *delaram* نمایش پست ها
    سلام خانم گلا.وقتتون عسل
    خیلی خوشحال شدم دیدم تو این سایت یه همچین تاپیکی هست چون چند ساله به نقاشی روی پارچه علاقه مندم اما هذبار نشده که استارتو بزنم الانم چنتا سوال دارم ممنون میشم از محبتتون راهنماییم کنید.
    من میخام یه طرحیرو مثلا با مداد روی پارچم بکشم و فقط دورگیری کنم ینی روی یه پارچه ی زمینه سفید با رنگ مشکی روی طرحم رو دورگیری کنم.ایا ماژیکی هست که داخلش رنگ پارچهباشه و کار قلمو رو بکنه و براحتی بتونم باهاش دورگیری رو انجام بدم؟اخه من تا حالا اصلا قلمو دست نگرفتم و حس میکنم دورگیری با قلموخیلی سخته و خطهام یه دست نمیشه و بریده بریده میشه.
    برای این کار از ماژیک سیدی استفاده کردم حتی پشتش رو هم اتوی داغ زدم اما بعد ازشستشوماژیک سیدی خیلی کمرنگ میشه.یه ماژیکی هم به اسم ماژیک نقاشی روی پارچه گرفتم که بنفش هست و روش نوشته:textile اما با اون هم روی پارچه که کشیدم رنگ تا یک سانت پخش میشو و بعد از شستشو هم با وجودیکه پشت پارچرو اتوی خشک داغ زدم تا رنگ ثابت بشه باز هم رنگش کمرنگ شد؟
    اگه قرار باشه رنگ کمرنگ بشه که پس چطور روی مانتو و شال رو نقاشی میکنن؟اصولا باید رنگ ثابته ثابت بمونه دیگه؟
    خانم گلا راهنماییم کنین لطفا
    سلام بانو
    خوش اومدین
    لطفا تا آمدن دوستان صاحب این فن تاپیک و از ابتدا مطالعه کنید
    مطالب مفیدی نوشته شده

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456