آخرين ارسال های انجمن

طراحی وب سایت شرکت رایانیک پارس چاپ اینجا، چاپ عکس سفارشی روی لیوان، تیشرت، ما
		، پازل، تاپ زنانه، شال و...

صفحه 1 از 328 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 3279

موضوع: گپ و گفت رژیمی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر جديد
    محبوبيت
    36
    تشکر کرده
    47

گپ و گفت رژیمی

دوستان عزیز
    از این به بعد اعضای تاپیک تناسب اندام اینجا با هم خواهند بود تا در دل کنن و از دلایل موفقیت یا عدم موفقیت در کاهش وزنشون بگن و از هم راهنمایی بگیرند

تو تاپیک http://ashpazaneh.com/showthread.php?t=443&page=13 از گزارشات روزانه رژیم وسؤالاتی که از نغمه ی عزیز دارید و مستقیما به رژیمتون مربوط میشه صحبت کنید و بقیه ی درد دلاتون و چاق سلامتیا رو تو این تاپیک عنوان کنید و لطفا دیگه تو اون تاپیک اسپم نزارید ممنونم

12 کاربر زیر از دوست گرامی vahideh عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    ddarya (24-12-91),Elmira (06-01-92),Fasele (24-12-91),hanieh63 (24-12-91),melika_89m (28-07-92),pooh and pinki (24-12-91),samaneh (28-07-92),sama_derakhshan (03-05-92),soheila514 (24-12-91),مهرآرا (28-01-92),نغمه (24-12-91),همتا (24-12-91),دلسا (03-01-92),سونیا (26-12-91)
    [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
    [/FONT][/COLOR]
    [SIZE=4][B][COLOR=#0000cd][FONT=Times New Roman] مثل ساحل آرام باش تا دیگران مثل دریا، بی قرارت باشند.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر خودموني
    محبوبيت
    151
    تشکر کرده
    259
    سلام چه تاپیک خوبی میشه بعضی از برنامه غذاییتو واسمون بزاری

که چی می خوردی و چند ساعت پیاده روی داشتی

کاربر زیر از دوست گرامی همتا عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
    vahideh (24-12-91)
    :(166):

3. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    علايق
    مطالعه؛ موزيك؛ فيلم؛ ورزش؛ مد
    موقعیت
    تهران
    مدالها
    محبوبيت
    4547
    تشکر کرده
    8,652
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 10
    جای چنین تاپیکی واقعا خالی بود. مرسی وحیده نازنینم.

5 کاربر زیر از دوست گرامی نغمه عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    sama_derakhshan (03-05-92),soheila514 (25-12-91),هستی 58 (25-12-91),vahideh (24-12-91),ریتا (24-12-91)

Parle si tu as des mots plus forts que le silence, ou garde le silence
    Euripide

صحبت کن اگرسخنانت قوی تراز سکوت است در غیر اینصورت سکوت کن .
    اوری پید

4. Top | #4

عنوان کاربر
    مدیر سابق
    محبوبيت
    3066
    تشکر کرده
    12,154
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 20
    سلام بچه ها
    من امروز روزه ام
    با خودم گفتم اگه به وزن دلخواه برسم روزه بگیرم
    افطارم مرغ ابپز و خرما و شیر میخورم(این شکلکه خیلی بامزه است)
    بچه ها از اینجا به بعد حرفامو تو تاپیک لاغری نمینویسم اسپم حساب میشهشما برای عید ورزشو چکار میکنید؟تو مهمونیها چه جوری رفتار میکنید که هم به میزبان بی احترامی نشه هم رژیمتون داغون نشه؟

کاربر زیر از دوست گرامی ddarya عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند :
    sama_derakhshan (03-05-92)

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر نيمه فعال
    علايق
    وکالت-درس-مطالعه--مد-زیبایی
    موقعیت
    شمال سرسبز
    محبوبيت
    585
    تشکر کرده
    1,577
    خوب سلام اخیش دیگه بدون عذاب وجدان حرفای رزیمی بی ربط به تاپیک لاغری می زنیم ی عالمه...
    دریا جون مسلما تو عید نمیشه خیلی رو ورزش حساب کرد من که کلا عید رو گذاشتم رو تقویت عضلات شکم که دو هفتس 5 روز تو هفته ده دقیقه 7تا حرکت شکمو انجام می دم هر کدوم رو دو ست 16تایی و تو عید هم این برنامه رو ادامه می دم
    غذا هم که شیرینی کلا تعطیله اجیل هم سر هر سفره ایی یکی دو تا دونه بر می دارم چایی هر جا آوردن می خورم از میوه هم کم کالری و کم حجم بر می دارم مثل خیار و کیوی و نارنگی اگه پیدا بشه
    اگه ناهار و شام جایی دعوت باشم سالاد و ماست ناجی منن و تیکه های بزرگ مرغ که بشقاب پر کن هستن و شب که برنج نمی خورم ناهارم 4-5 ق با ی تیکه کوچیک ته دیگ اگه بود عزیزم
    تو عید بهانه ها بیشتره مثلا موقع تعارف شیرینی می تونی بگی وای امروز انقد میوه و شیرینی خوردم دیگه واقعا نمی تونم
    موقع غذا هم می تونی بگی انقد تو عید ادم تنقلات می خوره موقع غذا اشته نداره کما اینکه در مقابل اصرار ها می شه گفت من انقد معدم کوچیک شده اگه یکم بیشتر بخورم حالم بد میشه

6 کاربر زیر از دوست گرامی sotara عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    Cadenza (24-12-91),ddarya (24-12-91),pooh and pinki (24-12-91),sama_derakhshan (03-05-92),مریم گلی (17-01-92),vahideh (24-12-91)
    برای داشتن چیزی که تا به حال نداشتی ، کسی باش که تا به حال نبودی . . .

قد 160

از 17 اردیبهشت که 78 کیلو بودم تا آخر اذرکه 49 شدم مث برق و باد گذشت

لاغری آسونه و زیبا فقط کافیه بخوایم

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر نيمه فعال
    موقعیت
    Tabriz
    مدالها
    محبوبيت
    853
    تشکر کرده
    1,141
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 5
    مولتی ویتامین Well Woman حاوی طیف وسیعی از ویتامین ها و
    مواد معدنی ضروری به همراه روغن های گیاهان دارویی ویژه از جمله روغن گل مغربی و گل ستاره ای است که دقیقاً بر اساس نیازهای روزانه خانم ها به این مواد مغذی تهیه شده است.علاوه بر این مصرف روزانه Well Woman به حفظ تعادل هورمونی خانم ها در طول دوره ماهیانه کمک
    کرده و به حفظ سلامتی، زیبایی و شادابی آنها کمک می کند.

مصرف Well Woman می تواند در موارد زیر به خانم ها کمک کند:

زیبایی پوست و مو در بانوان:

اساس زیبایی داشتن پوست و موی سالم است. ویتامین ها و مواد معدنی آنتی اکسیدان موجود در Well Woman از جمله ویتامین C،E ، سلنیوم و زینک می توانند رادیکال های آزاد (مواد آسیب رسان به بافت پوست و مو) را خنثی کرده و در جلوگیری از پیری زودرس و ایجاد چین و چروک های پوستی نقش داشته باشند. علاوه بر این حضور همزمان ویتامین C و زینک در Well Woman به ساخت کلاژن (ضروری برای ایجاد استحکام بافت پوست) کمک می کند.

تقویت سیستم ایمنی بدن بانوان:

Well Woman مواد مغذی ضروری برای تقویت سیستم ایمنی بدن خانم ها را فراهم می کند. آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین E و C به همراه ترکیباتی چون روی، مقاومت بدن را در برابر بیماری ها و عفونت ها افزایش می دهند.

تامین انرژی بانوان برای فعالیت های روزمره و ورزش:

مولتی ویتامینWell Woman با داشتن ترکیبی از مواد ضروری جهت تولید و آزادسازی انرژی از جمله منیزیم و ویتامین های گروه B به خانمها کمک می کند تا برای انجام فعالیتهای روزانه و ورزش پر انرژی و شاداب باشند.

کاهش مشکلات پیش از قاعدگی:

ناراحتی هایی از قبیل بی حوصلگی، پرخاشگری، درد شکم، کمردرد و... پیش از شروع دوران قاعدگی در بسیاری از بانوان متداول است. پزشکان مجموعه این علائم را سندرم پیش از قاعدگی می نامند و علت آن را تغییرات هورمونی می دانند. Well Woman به وسیله روغن گیاهان دارویی از جمله روغن گل مغربی و گل ستاره ای به حفظ تعادل هورمونی خانم ها کرده، همچنین با داشتن موادی از جمله منیزیوم و ویتامین های B برای تسکین علائم جسمی و روحی آنان در این دوران بسیار مفید خواهند بود.

پیشگیری از کم خونی:

امروزه کم خونی از رایج ترین مشکلات خانم ها به شمار می رود. Well Woman با داشتن ترکیباتی چون آهن، اسید فولیک، ویتامین B12 از بروز کم خونی پیشگیری می کند.

7 کاربر زیر از دوست گرامی Cadenza عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    ddarya (24-12-91),sama_derakhshan (03-05-92),sotara (24-12-91),فریوش (12-01-92),مریم گلی (17-01-92),همتا (26-12-91),vahideh (24-12-91)

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر جديد
    محبوبيت
    36
    تشکر کرده
    47
    سلام دوستای گل
    لیلا جون چه مطلب جالبی گذاشتی یه مولتی ویتامین و این همه خاصیت
    البته برای دوستانی که تو رژیمن نمیدونم مناسبه یا نه ؟؟نغمه جون میگفت مثلا زینک اشتهارو زیاد میکنه و بیشتر اکوفن رو توصیه میکنه که چقدر هم کم شده

4 کاربر زیر از دوست گرامی vahideh عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    ddarya (24-12-91),sama_derakhshan (03-05-92),sotara (24-12-91),نغمه (25-12-91)
    [/FONT][/COLOR]
    [SIZE=4][B][COLOR=#0000cd][FONT=Times New Roman] مثل ساحل آرام باش تا دیگران مثل دریا، بی قرارت باشند.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]

8. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر نيمه فعال
    موقعیت
    Tabriz
    مدالها
    محبوبيت
    853
    تشکر کرده
    1,141
    برو به وبلاگ شخصی این کاربر نوشته ها: 5
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahideh نمایش پست ها
    سلام دوستای گل
    لیلا جون چه مطلب جالبی گذاشتی یه مولتی ویتامین و این همه خاصیت
    البته برای دوستانی که تو رژیمن نمیدونم مناسبه یا نه ؟؟نغمه جون میگفت مثلا زینک اشتهارو زیاد میکنه و بیشتر اکوفن رو توصیه میکنه که چقدر هم کم شده
    وحیده جونم من استفاده می کنم و رو اشتهام تاثیر نداشته ولی خیلی برام خوب بوده و حالمو خوب کرده . ما فامیلی ااز این قرص استفاده می کنیم.

4 کاربر زیر از دوست گرامی Cadenza عزیز برای این پست سودمند تشکر نموده اند:
    ddarya (24-12-91),sama_derakhshan (03-05-92),sotara (24-12-91),vahideh (24-12-91)

9. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر جديد
    محبوبيت
    36
    تشکر کرده
    47
    نقل قول نوشته اصلی توسط ddarya نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من امروز روزه ام
    با خودم گفتم اگه به وزن دلخواه برسم روزه بگیرم
    افطارم مرغ ابپز و خرما و شیر میخورم(این شکلکه خیلی بامزه است)
    بچه ها از اینجا به بعد حرفامو تو تاپیک لاغری نمینویسم اسپم حساب میشهشما برای عید ورزشو چکار میکنید؟تو مهمونیها چه جوری رفتار میکنید که هم به میزبان بی احترامی نشه هم رژیمتون داغون نشه؟
    پس نذر کردی دریا قبول باشه عزیزم التماس دعا
    من که کلی برنامه ی پیاده روی دارم به همسری گفتم که هر روز صبح زود میرم پیاده روی بعد میام صبحانشونو میدمچون میدونم حالا که بچه ها خونن اصلا بین روز واسه خودم نمیتونم وقت بزارم
    واسه خوردنیا من شیرینی و شکلاتو هر چی تعارف کنن برمیدارم ولی میذارم تو بشقابم بمونه اخه اگه بگی نمیخورم و برنداری میگن واسه لاغر شدنه و رژیم داره و اینا ...ادم تابلو میشه

Cadenza (24-12-91),ddarya (24-12-91),sama_derakhshan (03-05-92),sotara (24-12-91)
    [/FONT][/COLOR]

10. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر جديد
    محبوبيت
    36
    تشکر کرده
    47
    لیلا چه خوب دوباره کاهش وزن داشتی و اومدی زیر 60 ؟ حسابی واسه عید خوشگل کردی نه؟
    راستی این مکمل قیمتش چنده؟

Cadenza (24-12-91),ddarya (24-12-91),sama_derakhshan (03-05-92),sotara (24-12-91)
    [/FONT][/COLOR]

صفحه 1 از 328 1231151101 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع